do góry strony
flaga olimpijska

Nie jest ważne miejsce, ważny jest udział.

Nie jest ważne miejsce, ważny jest udział.

Pierre de Coubertin

Konkurs na Sportowca Fair Play

Lekkoatletyczne rekordy Szkoły

„Nie jest ważne miejsce, ważny jest udział.” – więc dlaczego w ogóle jest prowadzona ta tabela? Z dwóch powodów: po pierwsze, ważniejsze, ten błysk w oczach dzieci, gdy zobacz± swoje nazwisko na tej li¶cie...; po drugie – jest pomocna w przeprowadzaniu Konkursu na Najlepszego Sportowca Szkoły.
Poniższe tabele s± dosyć obszerne, więc w poruszaniu się po nich pomocny będzie, trochę nieoczekiwanie się pojawiaj±cy odno¶nik - tylko klikać...

dziewczęta:

bieg na 60 m bieg na 600 m skok w dal skok wzwyż rzut piłeczk± palantow±
4-bój lekkoatletyczny (indywidualnie) 4-bój lekkoatletyczny (drużynowo)

chłopcy:

bieg na 60 m bieg na 1000 m skok w dal skok wzwyż rzut piłeczk± palantow±
4-bój lekkoatletyczny (indywidualnie) 4-bój lekkoatletyczny (drużynowo)

Dziewczęta – stan na 19.06.2009 r.

Lp. Imię i nazwisko Klasa Wynik Data i miejsce
bieg na 60 m
1. Edyta Sokalska VI 9,1 s 12.05.1998, Malbork
2. Alicja Kapczyńska VI 9,2 6.06.1997, Dzierzgoń
Adrianna Haber VI 9,2 11.05.2009, Dzierzgoń
Agata Wac VI 9,2 11.05.2009, Dzierzgoń
3. Magdalena Kawka VI 9,4 10.05.2006, Dzierzgoń
Dorota Gwiazdowska IV 9,4 11.05.2009, Dzierzgoń
Nikola Nazarewicz IV 9,4 11.05.2009, Dzierzgoń
Dorota Gwiazdowska V 9,4 14.06.2010, Dzierzgoń
4. Magdalena Niechciał VI 9,5 .05.1990, B±gart
Ewelina Wójcik VI 9,5 .05.1996, Sztum
Alicja Kapczyńska V 9,5 13.05.1997, Sztum
Małgorzata Moroz VI 9,5 12.05.1998, Malbork
Anna Gierlińska VI 9,5 18.05.2005, Dzierzgoń
Krystyna Demczuk VI 9,5 19.05.2008, Dzierzgoń
5. Anna Najdrowska V 9,6 11.05.2009, Dzierzgoń
Beata Wac VI 9,6 11.05.2009, Dzierzgoń
Agata Wac VI 9,61 23.04.2009, B±gart
6. Natalia Rumniak VI 9,7 7.05.2003, Dzierzgoń
bieg na 600 m
1. Edyta Sokalska VI 2.01,78 min. 6.06.1998, Dzierzgoń
Edyta Sokalska V 2.02,63 6.06.1997, Dzierzgoń
Edyta Sokalska VI 2.05,2 12.05.1998, Malbork
Edyta Sokalska V 2.10,7 13.05.1997, Sztum
2. Ewelina Wójcik VI 2.10,9 .05.1996, Sztum
3. Anna Gierlińska VI 2.15,0 18.05.2005, Dzierzgoń
Anna Gierlińska V 2.17,1 12.05.2004, Dzierzgoń
4. Małgorzata Gwiazdowska V 2.17,9 13.05.1997, Sztum
5. Dorota Gwiazdowska IV 2.20,0 11.05.2009, Dzierzgoń
6. Natalia Rumniak VI 2.21,0 7.05.2003, Dzierzgoń
Małgorzata Struzik V 2.21,0 10.05.2006, Dzierzgoń
Krystyna Demczuk VI 2.21,0 19.05.2008, Dzierzgoń
Małgorzata Gwiazdowska VI 2.21,5 12.05.1998, Malbork
skok w dal
1. Anna Kawka V 3,82 m 14.05.1992, B±gart
2. Alicja Kapczyńska VI 3,80 13.05.1997, Sztum
3. Wioletta Maczyszyn VI 3,70 .06.1987, Dzierzgoń
Edyta Kopron VI 3,70 25.05.1995, B±gart
4. Edyta Sokalska V 3,67 .05.1996, Sztum
5. Renata Lewko VI 3,65 25.05.1994, B±gart
Alicja Kapczyńska V 3,65 .05.1996, Sztum
6. Magdalena Niechciał VI 3,61 19.09.1990, B±gart
Edyta Sokalska IV 3,61 .05.1996, Sztum
skok wzwyż
1. Nikola Nazarewicz V 127 cm 27.05.2010, B±gart
Marika Link V 127 27.05.2010, B±gart
2. Edyta Sokalska VI 120 6.06.1998, Dzierzgoń
Anna Gierlińska VI 120 18.05.2005, Dzierzgoń
Krystyna Demczuk VI 120 19.05.2008, Dzierzgoń
3. Anna Kawka V 119 25.05.1992, B±gart
4. Joanna Barcikowska V 115 25.05.1992, B±gart
Edyta Sokalska VI 115 12.05.1998, B±gart
Małgorzata Moroz V 115 6.06.1998, Dzierzgoń
Adrianna Rumniak VI 115 20.06.2002, B±gart
Małgorzata Lezner V 115 27.05.2010, B±gart
Dorota Gwiazdowska V 115 14.06.2010, Dzierzgoń
5. Magdalena Niechciał VI 113 20.09.1990, B±gart
6. Beata Golędzik V 110 25.05.1992, B±gart
Dorota Kałużna VI 110 25.05.1992, B±gart
Małgorzata Moroz V 110 22.05.1998, Malbork
Katarzyna Demczuk VI 110 5.05.2003, B±gart
Agnieszka Gierlińska VI 110 5.05.2003, B±gart
Magdalena Nazaruk V 110 5.05.2003, B±gart
Ewelina Rutkowska VI 110 19.05.2008, Dzierzgoń
Adrianna Haber VI 110 7.04.2009, B±gart
Beata Wac VI 110 7.04.2009, B±gart
Dorota Gwiazdowska IV 110 11.05.2009, Dzierzgoń
Beata Wac VI 110 11.05.2009, Dzierzgoń
Marta Kruczkowska V 110 27.05.2010, B±gart
Karolina Kruszewska VI 110 27.05.2010, B±gart
Aleksandra Mazurek VI 110 27.05.2010, B±gart
Anna Najdrowska VI 110 27.05.2010, B±gart
Jolanta Skwarek VI 110 27.05.2010, B±gart
rzut piłeczk± palantow±
1. Małgorzata Gwiazdowska VI 41 m 12.05.1998, Malbork
Małgorzata Gwiazdowska VI 40 6.06.1998, Dzierzgoń
Małgorzata Gwiazdowska VI 39,2 15.04.1998, B±gart
Małgorzata Gwiazdowska V 38 13.05.1997, Sztum
2. Anna Kawka V 37,5 m 7.05.1992, B±gart
Małgorzata Lis V 37,5 m 4.10.2000, B±gart
Małgorzata Gwiazdowska IV 36,5 10.04.1996, B±gart
Małgorzata Gwiazdowska V 36 6.06.1997, Dzierzgoń
3. Adrianna Haber VI 37 11.05.2009, Dzierzgoń
4. Anita Garlepów VI 36 4.10.2000, B±gart
5. Małgorzata Struzik VI 35 25.04.2007, B±gart
6. Aleksandra Mazurek VI 34,5 12.05.2010, B±gart
4-bój lekkoatletyczny (indywidualnie)
1. Edyta Sokalska VI 246 punktów 12.05.1998, Malbork
2. Krystyna Demczuk VI 196 19.05.2008, Dzierzgoń
3. Adrianna Haber VI 189 11.05.2009, Dzierzgoń
4. Anna Gierlińska VI 185 18.05.2005, Dzierzgoń
5. Małgorzata Gwiazdowska VI 180 12.05.1998, Malbork
6. Dorota Gwiazdowska IV 165 11.05.2009, Dzierzgoń
4-bój lekkoatletyczny (drużynowo)
1. 765 punktów 12.05.1998, Malbork Edyta Sokalska, Małgorzata Gwiazdowska, Małgorzata Moroz, Paula Nazarewicz, Marta Struzik
2. 749 11.05.2009, Dzierzgoń Adrianna Haber, Dorota Gwiazdowska, Agata Wac, Beata Wac, Anna Najdrowska
3. 658 14.06.2010, Dzierzgoń Dorota Gwiazdowska, Nikola Nazarewicz, Anna Najdrowska, Małgorzata Lezner, Aleksandra Belzyt
4. 605 19.05.2008, Dzierzgoń Krystyna Demczuk, Ewelina Rutkowska, Aleksandra Najdrowska, Adrianna Haber, Anna Najdrowska
5. 595 7.05.2003, Dzierzgoń Agnieszka Gierlińska, Weronika Nazarewicz, Natalia Rumniak, Katarzyna Demczuk, Magdalena Nazaruk
6. 594 .05.1996, Sztum Ewelina Wójcik, Alicja Kapczyńska, Anna Fil, Edyta Sokalska, Małgorzata Gwiazdowska

do góry strony


Chłopcy – stan na 19.06.2009 r.

Lp. Imię i nazwisko Klasa Wynik Data i miejsce
bieg na 60 m
1. Łukasz Nazarewicz VI 8,3 s 7.05.2003, Dzierzgoń
2. Adrian Zawadzki VI 8,4 14.06.2010, Dzierzgoń
3. Robert Zawadzki VI 8,5 11.05.2009, Dzierzgoń
4. Grzegorz Mańkowski VI 8,6 12.05.1998, Malbork
Seweryn Haber VI 8,6 7.05.2003, Dzierzgoń
Marcin Ko¶ciński VI 8,6 14.06.2010, Dzierzgoń
5. Przemysław Pytka V 8,7 7.05.2003, Dzierzgoń
6. Łukasz Kawka VI 8,9 12.05.1998, Malbork
Łukasz Wac VI 8,9 12.05.1998, Malbork
bieg na 1000 m
1. Patryk Kruczkowski VI 3.35,0 min. 10.05.2006, Dzierzgoń
2. Krzysztof Stępniakowski VI 3.38,0 .05.1996, Sztum
3. Przemysław Pytka VI 3.38,5 12.05.2004, Dzierzgoń
4. Marcin Ko¶ciński VI 3.39,0 14.06.2010, Dzierzgoń
5. Dawid Kra¶niewski VI 3.40,0 12.05.2004, Dzierzgoń
Przemysław Pytka VI 3.41,8 30.04.2004, B±gart
6. Jarosław Wesołowski VI 3.44,6 .05.1996, Sztum
skok w dal
1. Sebastian Branecki VI 4,28 m 22.05.1990, B±gart
2. Ryszard Kozłowski VI 4,20 22.05.1990, B±gart
3. Lezner Adam VI 4,02 22.05.1990, B±gart
4. Daniel Stapurewicz VI 4,01 7.05.1992, B±gart
5. Wojciech Haber VI 3,92 1986/87, Dzierzgoń
6. Patryk Branecki VI 3,90 29.05.1995, B±gart
Adrian Struzik VI 3,90 13.05.1996, Sztum
skok wzwyż
1. Marcin Ko¶ciński VI 149 cm 27.05.2010, B±gart
2. Robert Zawadzki VI 130 cm 7.04.2009, B±gart
Robert Zawadzki VI 130 11.05.2009, Dzierzgoń
Adrian Zawadzki VI 130 27.05.2010, B±gart
3. Adam Lezner VI 129 11.05.1990, B±gart
4. Sebastian Branecki VI 128 11.05.1990, B±gart
5. Marcin Kruczkowski V 125 14.05.1992, B±gart
Adam Lezner VI 123 22.09.1989, B±gart
6. Tomasz Winiarski VI 122 11.05.1990, B±gart
Tomasz Winiarski V 121 22.09.1989, B±gart
rzut piłeczk± palantow±
1. Kamil Golędzik VI 64 m 11.05.2009, Dzierzgoń
Kamil Golędzik VI 63 8.04.2009, B±gart
Kamil Golędzik VI 59 7.10.2008, B±gart
2. Paweł Stapurewicz VI 58,5 13.06.2007, B±gart
3. Mariusz Ko¶ciński V 56,2 .06.1987, Dzierzgoń
4. Krzysztof Stępniakowski VI 55 12.04.1996, B±gart
Paweł Stapurewicz VI 53 23.04.2007, B±gart
5. Paweł Nazarewicz V 50,5 28.04.1993, B±gart
Krzysztof Stępniakowski V 50,5 10.05.1995, B±gart
6. Wojciech Orliński VI 50 8.04.2009, B±gart
Wojciech Orliński VI 49,5 7.10.2008, B±gart
Paweł Nazarewicz VI 49 28.04.1994, B±gart
Krzysztof Stępniakowski VI 49 .05.1996, Sztum
Kamil Golędzik V 48 19.05.2008, Dzierzgoń
Mariusz Ko¶ciński V 48 7.04.1987, B±gart
Krzysztof Stępniakowski VI 47,5 19.09.1995, B±gart
4-bój lekkoatletyczny (indywidualnie)
1. Marcin Ko¶ciński VI 225 punktów 14.06.2010, Dzierzgoń
2. Kamil Golędzik VI 221 11.05.2009, Dzierzgoń
3. Łukasz Nazarewicz VI 203 12.05.2003, Dzierzgoń
4. Robert Zawadzki VI 198 11.05.2009, Dzierzgoń
5. Grzegorz Mańkowski VI 193 12.05.1998, Malbork
6. Seweryn Haber VI 189 12.05.2003, Dzierzgoń
4-bój lekkoatletyczny (drużynowo)
1. 812 punktów 7.05.2003, Dzierzgoń Łukasz Nazarewicz, Seweryn Haber, Karol Helman, Przemysław Pytka, Marcin Kruszewski
2. 746 14.06.2010, Dzierzgoń Marcin Ko¶ciński, Adrian Zawadzki, Dawid Kozłowski, Dariusz Iwasiej, Mateusz Dubień
3. 734 11.05.2009, Dzierzgoń Kamil Golędzik, Robert Zawadzki, Maciej Sitek, Dariusz Iwasiej, Marcin Ko¶ciński
4. 711 12.05.1998, Malbork Grzegorz Mańkowski, Adam Mulart, Łukasz Kawka, Łukasz Wac, Dariusz Lezner
5. 625 .05.1996, Sztum Krzysztof Stępniakowski, Jarosław Wesołowski, Grzegorz Mańkowski, Marek Struzik, Artur Kopron
6. 613 12.05.2004, Dzierzgoń Przemysław Pytka, Dawid Kra¶niewski, Dariusz Gierliński, Dariusz Żych, Mateusz Barcikowski

do góry strony

Strona napisana przez Wincentego Szulgę.
Copyright © 2009 – 2017 Szkoła Podstawowa im. ¦więtego Wojciecha w B±garcie.