flaga olimpijska

Nie jest ważne miejsce, ważny jest udział.

Nie jest ważne miejsce, ważny jest udział.

Pierre de Coubertin

Konkurs na Sportowca Fair Play

Inne dyscypliny

Dlaczego warcaby i unihokej? Ano dlatego, jak już wspomniano, że warunki nam pozwalają na przeprowadzanie Mistrzostw Szkoły akurat w tych dyscyplinach. Warto nadmienić, że Mistrzostwa Szkoły w Warcaby 64-polowe są przeprowadzane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz klasy starsze. Udział w nich, podobnie jak i w mistrzostwach w tenisa stołowego i unihokeja, bierze corocznie praktycznie cała społeczność uczniowska.


Mistrzostwa Szkoły w Warcaby 64-polowe (klasy starsze)

Rok szkolny Dziewczęta Klasa Chłopcy Klasa
1991/92 Anita Pawłowska VIII Jarosław Panek VIII
1992/93 -
1993/94 -
1994/95 Anna Fil V Marcin Kruczkowski VIII
1995/96 Anna Fil VI Sebastian Fil VIII
1996/97 Anna Fil VII Arkadiusz Zwierz V
1997/98 Anna Fil VIII Damian Moroz VI
1998/99 Marta Połumackanycz VII Damian Moroz VII
1999/2000 Ewa Sokalska VI ?
2000/01 Angelika Kruczkowska IV Michał Lip VI
2001/02 Katarzyna Struzik VI Wojciech Wangin VI
2002/03 Aleksandra Soukup V Marcin Rogowski VI
2003/04 Aleksandra Soukup VI Mateusz Czech VI
2004/05 Alicja Sokalska V Wojciech Pacanek IV
2005/06 Aleksandra Najdrowska IV Adam Wiśniewski VI
2006/07 Ewelina Rutkowska V Wojciech Pacanek VI
2007/08 -
2008/09 Anna Król VI Dominik Rohde VI
2009/10 Karolina Szulga IV Marcin Pacanek V
2010/11 Pamela Czaja VI Tomasz Struzik VI
2011/12 Natalia Nazarewicz IV Paweł Dunst IV
2012/13 Marlena Kruczkowska V Jakub Sitek VI
2013/14 Natalia Nazarewicz VI Amadeusz Blicharz VI
2014/15 Amelia Szota VI Marek Winiarski VI
2015/16 Dagmara Kulig IV Przemysław Kruczkowski IV
2016/17 Oliwia Fil V Przemysław Kruczkowski V

do góry strony


Mistrzostwa Szkoły w Warcaby 64-polowe (klasy I – III)

Rok szkolny Dziewczęta Klasa Chłopcy Klasa
1991/92 Jacek Michalak III
1992/93
1993/94
1994/95 Dariusz Lezner II
1995/96 Krzysztof Lewko III
1996/97
1997/98 Marcin Rogowski I
1998/99 Jagoda Szulga II Wojciech Wangin III
1999/2000
2000/01 Karolina Golędzik III Patryk Kruczkowski I
2001/02 Anna Gierlińska III Adam Trzaska I
2002/03 Dominika Golędzik III Adam Wiśniewski III
2003/04 Małgorzata Struzik III Wojciech Pacanek III
2004/05 Aleksandra Najdrowska III Piotr Orliński I
2005/06 Anna Król III Dominik Rohde III
2006/07 Anna Najdrowska III Piotr Orliński III
2007/08
2008/09 Karolina Szulga III Dawid Nazarewicz III
2009/10 Marlena Kruczkowska
Natalia Nazarewicz
II
II
Marek Winiarski I
2010/11 Natalia Nazarewicz III Amadeusz Blicharz III
2011/12 Amelia Szota III Mikołaj Sitek II
2012/13 Katarzyna Szwamber II Szymon Dubień III
2013/14 Oliwia Fil II Przemysław Kruczkowski II
2014/15 Oliwia Fil III Przemysław Kruczkowski III
2015/16 Patrycja Laborowska III Igor Ryszczuk III
2016/17 Inez Branecka III Bartosz Spicha II
Uwaga: w pierwszych latach, w kategorii klas I – III, Mistrzostwa były rozgrywane bez podziału na dziewczęta i chłopców.

do góry strony


Mistrzostwa Szkoły w Unihokeja

 Rok  szkolny Dziewczęta Chłopcy
2003/04 Karolina Golędzik (VI), Aleksandra Soukup (VI) Mateusz Barcikowski (V), Dariusz Gierliński (V), Przemysław Pytka (VI)
2004/05 Oksana Denis (V), Helena Nazarewicz (V), Alicja Sokalska (V) Mateusz Barcikowski (VI), Paweł Branecki (VI), Patryk Kruczkowski (V)
2005/06 Dominika Golędzik (VI), Wioleta Kruczkowska (IV), Małgorzata Struzik (V) Arkadiusz Branecki (VI), Marcin Czech (VI), Daniel Kruszewski (V)
2006/07 Aleksandra Najdrowska (V), Ewelina Rutkowska (V), Małgorzata Struzik (VI) Tomasz Mazurek (VI), Wojciech Pacanek (VI), Paweł Stapurewicz (VI)
2007/08 -
2008/09 Anna Król (VI), Daria Szutko (VI) Kamil Golędzik (VI), Michał Lezner (VI)
2009/10 Dorota Gwiazdowska (V), Marta Kruczkowska (V), Nikola Nazarewicz (V) Mateusz Dubień (V), Marcin Kościński (VI), Dawid Kozłowski (VI)
2010/11 -
2011/12 Natalia Blicharz (VI), Karolina Szulga (VI) Michał Demczuk (VI), Adrian Golędzik (VI), Sebastian Sawicki (V)
2012/13 Natalia Mazurek (VI), Kornelia Szota (VI), Magdalena Szwamber (VI) Marcin Lezner (VI), Sebastian Sawicki (VI), Jakub Sitek (VI)
2013/14 -
2014/15 -
2015/16 – 2016/17 -
Uwaga: ze względów lokalowych drużyna może składać się z dwóch osób + jedna rezerwowa.

do góry strony

Strona napisana przez Wincentego Szulgę.
Copyright © 2009 – 2017 Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie.