Absolwenci
Szkoły Podstawowej im. Świętego Wojciecha
w Bągarcie

Poniższe zestawienie obejmuje praktycznie wszystkie roczniki abolwentów Szkoły Podstawowej w Bągarcie. Jedynie pięć pierwszych lat wymaga dalszych, pogłębionych prac nad dokumentacją szkolną.
Z powodu zdarzających się, nie tak rzadko jakby się zdawało, fluktuacji kadry pedagogicznej, jako wychowawcę podano nauczyciela, który pełnił tę funkcję w danej klasie w jej ostatnim roku nauki na szczeblu szkoły podstawowej.
Niestety nie udało się dotąd skompletować zdjęć obejmujących wszystkie roczniki absolwentów; inna sprawa, czy jest to w ogóle możliwe – niemniej cała społeczność związana z naszą Szkołą serdecznie zachęca do nadsyłania brakujących fotografii i z góry za to dziękujemy.


2016

absolwenci 2016

  1. Branecka Julia
  2. Dubień Szymon
  3. Lezner Wiktoria
  4. Panek Zuzanna
  5. Skwarek Justyna
  6. Szwamber Martyna
    • wychowawca: Wincenty Szulga

do góry strony


2015

absolwenci 2015

  1. Branecka Klaudia
  2. Dunst Jan
  3. Głowiński Kacper
  4. Polakowska Martyna
  5. Ryszczuk Oskar
  6. Szczerkowski Dominik
  7. Szota Amelia
  8. Winiarski Marek
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


2014

absolwenci 2014

  1. Baranowski Grzegorz
  2. Blicharz Amadeusz
  3. Czyżo Damian
  4. Domańska Alicja
  5. Dunst Paweł
  6. Figur Edyta
  7. Grzybowska Anna
  8. Kruczkowska Marlena
  9. Nazarewicz Natalia
  10. Więsek Kamil
  11. Wiśniewski Maciej
  12. Zawadzki Jakub
    • wychowawczyni: Joanna Płączyńska

do góry strony


2013

absolwenci 2013

  1. Blicharz Krzysztof
  2. Gierliński Dawid
  3. Lezner Marcin
  4. Link Konrad
  5. Mazurek Krzysztof
  6. Mazurek Natalia
  7. Rumniak Jakub
  8. Sawicki Sebastian
  9. Sitek Jakub
  10. Szota Kornelia
  11. Szwamber Magdalena
  12. Wangin Karolina
    • wychowawczyni: Elżbieta Nowak

do góry strony


2012

absolwenci 2012

  1. Blicharz Natalia
  2. Demczuk Michał
  3. Dunst Alicja
  4. Golędzik Adrian
  5. Grzybowska Patrycja
  6. Kruszewska Katarzyna
  7. Nazarewicz Dawid
  8. Nowicka Sara
  9. Sikora Aleksandra
  10. Szulga Karolina
  11. Szwamber Maciej
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


2011

absolwenci 2011

  1. Czaja Pamela
  2. Czyżo Dominika
  3. Dubień Mateusz
  4. Figur Piotr
  5. Gwiazdowska Dorota
  6. Jas Michał
  7. Kołodziejski Michał
  8. Krauze Angelika
  9. Kruczkowska Marta
  10. Lezner Małgorzata
  11. Link Marika
  12. Markiewicz Patrycja
  13. Mulart Grzegorz
  14. Nazarewicz Karolina
  15. Nazarewicz Nikola
  16. Pacanek Marcin
  17. Panek Magdalena
  18. Skwarek Wojciech
  19. Struzik Tomasz
  20. Szutko Dominika
  21. Traczyk Marzena
  22. Trzaska Joanna
  23. Wesołowski Wojciech
  24. Zasowski Jakub
    • wychowawca: Wincenty Szulga

do góry strony


2010

absolwenci 2010

  1. Belzyt Aleksandra
  2. Dunst Dominik
  3. Głodowski Artur
  4. Iwasiej Dariusz
  5. Kościński Marcin
  6. Kozłowski Dawid
  7. Kruszewska Karolina
  8. Kruszewski Krystian
  9. Mazurek Aleksandra
  10. Mulart Natalia
  11. Najdrowska Anna
  12. Orliński Piotr
  13. Skwarek Jolanta
  14. Stapurewicz Piotr
  15. Wasiewicz Alicja
  16. Zawadzki Adrian
    • wychowawczyni: Anna Kania

do góry strony


2009

absolwenci 2009

  1. Czaja Kinga
  2. Dubień Arkadiusz
  3. Głowińska Katarzyna
  4. Głowiński Krzysztof
  5. Golędzik Kamil
  6. Golędzik Tomasz
  7. Haber Adrianna
  8. Król Anna
  9. Lezner Michał
  10. Nazarewicz Bartosz
  11. Orliński Wojciech
  12. Rohde Dominik
  13. Sitek Maciej
  14. Szutko Daria
  15. Wac Agata
  16. Wac Beata
  17. Wangin Kacper
  18. Zawadzki Robert
  19. Zielińska Alicja
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


2008

absolwenci 2008

  1. Demczuk Krystyna
  2. Gwiazdowska Agata
  3. Kołodziejski Dawid
  4. Kruczkowska Wioleta
  5. Najdrowska Aleksandra
  6. Rutkowska Ewelina
  7. Stępniakowski Sylwester
  8. Szwagierek Łukasz
  9. Wadowska Beata
  10. Wiśniewska Diana
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


2007

absolwenci 2007

  1. Demczuk Wojciech
  2. Figur Daniel
  3. Kraśniewska Katarzyna
  4. Mazurek Tomasz
  5. Nazaruk Katarzyna
  6. Pacanek Wojciech
  7. Skucha Patrycja
  8. Stapurewicz Paweł
  9. Struzik Małgorzata
  10. Szwamber Krzysztof
  11. Szwamber Marcin
  12. Traczyk Rafał
  13. Trzaska Adam
  14. Wangin Paulina
  15. Zielińska Joanna
  16. Żych Anna
    • wychowawca: Wincenty Szulga

do góry strony


2006

absolwenci 2006

  1. Branecki Arkadiusz
  2. Czech Marcin
  3. Denis Oksana
  4. Gierlińska Beata
  5. Golędzik Dominika
  6. Gwiazdowski Grzegorz
  7. Kawka Magdalena
  8. Kruczkowski Patryk
  9. Kruszewska Ewelina
  10. Macieszyn Rafał
  11. Milewski Dawid
  12. Nazarewicz Helena
  13. Nazarewicz Krystian
  14. Nowicka Marta
  15. Orliński Artur
  16. Rutkowski Karol
  17. Sienkiewicz Bartosz
  18. Sokalska Alicja
  19. Szwagierek Żaneta
  20. Wiśniewski Adam
  21. Żych Magdalena
  22. Holiński Piotr
    • wychowawczyni: Anna Kania

do góry strony


2005

absolwenci 2005

  1. Barcikowski Mateusz
  2. Branecki Paweł
  3. Chwesiuk Maja
  4. Dytman Sebastian
  5. Gierlińska Anna
  6. Gierliński Dariusz
  7. Jas Rafał
  8. Lezner Marek
  9. Macieszyn Maciej
  10. Nazarewicz Karolina
  11. Rakowski Mateusz
  12. Szczepankiewicz Piotr
  13. Szeliga Patryk
  14. Szmigiel Magdalena
  15. Ściera Katarzyna
  16. Wadowski Paweł
  17. Zieliński Marcin
    • wychowawca: Andrzej Kapczyński

do góry strony


2004

absolwenci 2004

  1. Czech Mateusz
  2. Golędzik Karolina
  3. Gwiazdowska Beata
  4. Haber Martyna
  5. Iwasiej Katarzyna
  6. Kraśniewski Dawid
  7. Król Natalia
  8. Kudryk Ewelina
  9. Nazaruk Magdalena
  10. Pytka Przemysław
  11. Rogala Jarosław
  12. Sinko Damian
  13. Sokołowska Klaudia
  14. Soukup Aleksandra
  15. Struzik Wioleta
  16. Trzaska Magdalena
  17. Zasowska Justyna
  18. Żych Dariusz
    • wychowawca: Wincenty Szulga

do góry strony


2003

absolwenci 2003

  1. Borowiec Sara
  2. Demczuk Katarzyna
  3. Denis Natalia
  4. Figur Krzysztof
  5. Gierlińska Agnieszka
  6. Haber Seweryn
  7. Helman Karol
  8. Kruszewski Damian
  9. Kruszewski Marcin
  10. Lis Krzysztof
  11. Nazarewicz Łukasz
  12. Nazarewicz Weronika
  13. Partyga Anna
  14. Rogowski Marcin
  15. Rumniak Natalia
  16. Skucha Bartosz
  17. Soukup Karol
  18. Struzik Dawid
  19. Szmigiel Andrzej
  20. Szulga Jagoda
  21. Szymczuk Mirosław
  22. Trzaska Wojciech
  23. Wiśniewska Sylwestra
  24. Zasowski Adrian
    • wychowawczyni: Anna Zmysłowska

do góry strony


2002

absolwenci 2002

  1. Demczuk Agata
  2. Garlepów Barbara
  3. Giza Paweł
  4. Grocholska Marlena
  5. Kajut Danuta
  6. Król Miron
  7. Kruszewska Aleksandra
  8. Kuczer Barbara
  9. Lip Anita
  10. Malczak Ewelina
  11. Macieszyn Ewelina
  12. Nazaruk Kamil
  13. Partyga Dariusz
  14. Rumniak Adrianna
  15. Sakowska Martyna
  16. Sinko Monika
  17. Struzik Katarzyna
  18. Szmigiel Tomasz
  19. Wangin Wojciech
  20. Zasowska Katarzyna
    • wychowawca: Andrzej Kapczyński

do góry strony


2001

absolwenci 2001

  1. Borowiec Robert
  2. Cybulska Katarzyna
  3. Chwesiuk Mirella
  4. Garlepów Anita
  5. Kruczkowski Artur
  6. Lezner Aniela
  7. Lip Michał
  8. Lis Małgorzata
  9. Nazarewicz Mateusz
  10. Nazarewicz Natalia
  11. Niziołek Natalia
  12. Reszka Izabela
  13. Rutkowski Krystian
  14. Szyba Karina
  15. Świstak Elżbieta
  16. Wangin Arkadiusz
  17. Wangin Monika
  18. Wiśniewska Ewelina
  19. Wnuk Dawid
  20. Zaborny Piotr
  21. Zasowska Żaneta
  22. Żych Tomasz
    • wychowawczyni: Marzenna Kapczyńska

do góry strony


2000

absolwenci 2000 klasa VIII

klasa VIII:

  1. Barcikowska Monika
  2. Bęben Radosław
  3. Branecka Joanna
  4. Golędzik Magdalena
  5. Gwiazdowska Małgorzata
  6. Kawka Łukasz
  7. Krauze Kamil
  8. Kruczkowski Daniel
  9. Kruszewska Sylwia
  10. Lip Małgorzata
  11. Mańkowski Grzegorz
  12. Moroz Damian
  13. Mulart Adam
  14. Nazarewicz Marta
  15. Połumackanycz Marta
  16. Sienkiewicz Marcin
  17. Sokalska Edyta
  18. Struzik Marek
  19. Ściera Marek
  20. Wac Łukasz
  21. Wangin Natalia
  22. Zwierz Arkadiusz
    • wychowawca: Wincenty Szulga

absolwenci 2000 klasa VI

klasa VI:

  1. Demczuk Beata
  2. Garlepów Justyna
  3. Garlepów Krzysztof
  4. Golędzik Ewelina
  5. Lis Elżbieta
  6. Macieszyn Monika
  7. Nazarewicz Piotr
  8. Połumackanycz Marcin
  9. Reszka Rafał
  10. Rutkowski Mateusz
  11. Sienkiewicz Marta
  12. Sokalska Ewa
  13. Sokalski Patryk
  14. Śnigórski Krzysztof
  15. Wiśniewska Marta
  16. Zawadzka Alicja
  17. Żurek Krzysztof
  18. Żych Agnieszka
    • wychowawczyni: Anna Kania

do góry strony


1999

absolwenci 1999 klasa VIII

klasa VIII:

  1. Bęben Łukasz
  2. Czech Marek
  3. Gajdzis Adam
  4. Garlepów Emilia
  5. Kamiński Bartosz
  6. Kapczyńska Alicja
  7. Kruszewski Artur
  8. Lewczuk Dorota
  9. Michalak Ewelina
  10. Mulart Agnieszka
  11. Nazarewicz Wiesław
  12. Nienadowska Gabriela
  13. Niziołek Krystyna
  14. Sikora Tomasz
  15. Sokalski Przemysław
  16. Sokołowski Marcin
  17. Struzik Adrian
  18. Wac Karolina
  19. Żurek Adrian
    • wychowawczyni: Anna Zmysłowska

klasa VI:

  1. Borowiec Artur
  2. Czech Łukasz
  3. Demczuk Krzysztofa
  4. Haber Przemysław
  5. Kałużna Elżbieta
  6. Kapczyński Adam
  7. Lewko Krzysztof
  8. Lezner Dariusz
  9. Moroz Małgorzata
  10. Nazarewicz Paula
  11. Proszowska Małgorzata
  12. Rogowski Roman
  13. Rutkowska Natalia
  14. Soukup Jakub
  15. Stefański Jarosław
  16. Struzik Marta
  17. Struzik Piotr
  18. Wnuk Anita
  19. Trzaska Agata
  20. Szyba Zbigniew
  21. Szczepankiewicz Karolina
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


1998
  1. Fil Anna
  2. Kopron Artur
  3. Malczak Izabella
  4. Mamczyński Adrian
  5. Moroz Mariusz
  6. Szczepankiewicz Marcin
  7. Soukup Bartłomiej
  8. Stapurewicz Anna
  9. Stępniakowski Krzysztof
  10. Szwamber Małgorzata
  11. Szwamber Sylwia
  12. Środek Ewa
  13. Urbanowicz Andrzej
  14. Wesołowski Jarosław
  15. Wiśniewski Marcin
  16. Wójcik Ewelina
    • wychowawczyni: Irena Mańkowska

do góry strony


1997

absolwenci 1997

  1. Barcikowski Łukasz
  2. Branecki Patryk
  3. Czajka Mirosław
  4. Dudek Barbara
  5. Gajdzis Agnieszka
  6. Gołębiewska Ewelina
  7. Kałużna Marta
  8. Kałużny Ryszard
  9. Kopron Edyta
  10. Kulig Tomasz
  11. Mendyk Ewa
  12. Michalak Jacek
  13. Sakowska Aleksandra
  14. Sokalski Grzegorz
  15. Sokołowska Małgorzata
  16. Struzik Krzysztofa
  17. Szczepankiewicz Marta
  18. Szwamber Krystian
  19. Wac Monika
    • wychowawczyni: Marzenna Kapczyńska

do góry strony


1996

absolwenci 1996

  1. Bęben Katarzyna
  2. Branecki Rafał
  3. Fil Sebastian
  4. Garlepów Mariusz
  5. Kałużny Dariusz
  6. Lewko Renata
  7. Mamczyńska Kamila
  8. Moroz Janusz
  9. Mulart Anna
  10. Nazarewicz Paweł
  11. Rogowska Wiesława
  12. Sakowska Joanna
  13. Sinko Marek
  14. Sokołowska Aleksandra
  15. Stępniakowski Zbigniew
  16. Szczepankiewicz Tomasz
  17. Wiśniewska Renata
  18. Wójcik Sylwia
  19. Zawadzka Monika
  20. Żurek Iwona
    • wychowawca: Andrzej Kapczyński

do góry strony


1995

absolwenci 1995

  1. Barcikowska Joanna
  2. Branecki Cezary
  3. Golędzik Beata
  4. Haber Maciej
  5. Jankowski Maciej
  6. Kawka Anna
  7. Konarzewski Rafał
  8. Kopron Damian
  9. Kruczkowski Marcin
  10. Mańkowski Radosław
  11. Nazarewicz Sabina
  12. Pawłowski Rafał
  13. Ściślak Sylwia
  14. Wesołowska Justyna
    • wychowawczyni: Anna Kania

do góry strony


1994

absolwenci 1994

  1. Domańska Anna
  2. Dudek Ziemowit
  3. Kałużna Dorota
  4. Kałużny Leszek
  5. Kozłowski Andrzej
  6. Kruczkowski Rafał
  7. Malczak Monika
  8. Pawłowski Damian
  9. Sakowska Wioletta
  10. Sikora Krzysztof
  11. Sokalski Andrzej
  12. Stapurewicz Daniel
  13. Struzik Joanna
  14. Śnigórski Andrzej
  15. Urbanowicz Barbara
  16. Walnik Zbigniew
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


1993

absolwenci 1993

  1. Bęben Kamila
  2. Branecka Sylwia
  3. Brzuskiewicz Małgorzata
  4. Darmorost Łucja
  5. Kałużny Marcin
  6. Kawka Edyta
  7. Kopron Aleksander
  8. Kruczkowska Joanna
  9. Lewczuk Aneta
  10. Milewski Andrzej
  11. Nazarewicz Karol
  12. Nazarewicz Tomasz
  13. Nazaruk Krzysztof
  14. Proszowski Kamil
  15. Szwamber Marcin
  16. Wójcik Aneta
  17. Zawadzka Justyna
    • wychowawca: Wincenty Szulga

do góry strony


1992

absolwenci 1992

  1. Branecki Sebastian
  2. Golędzik Lucyna
  3. Lewczuk Krzysztofa
  4. Lezner Adam
  5. Nazarewicz Agnieszka
  6. Nazarewicz Marta
  7. Niechciał Magdalena
  8. Panek Jarosław
  9. Pawłowka Anita
  10. Sokalska Joanna
  11. Śnigórski Zbigniew
  12. Urbanowicz Radosław
  13. Winiarski Tomasz
    • wychowawca: Marzenna Kapczyńska

do góry strony


1991
  1. Bachir Sławomir
  2. Figur Sylwia
  3. Jankowski Mariusz
  4. Kawka Tomasz
  5. Mańkowski Adam
  6. Nazarewicz Grzegorz
  7. Nazarewicz Marek
  8. Rogowska Milena
  9. Sitek Agnieszka
  10. Skwierczyński Mariusz
  11. Sokalska Beata
  12. Szota Arkadiusz
  13. Szutko Kamila
  14. Ściślak Marek
  15. Watkowski Ireneusz
  16. Zawadzka Anna
  17. Zwierz Marta
    • wychowawca: Andrzej Kapczyński

do góry strony


1990

absolwenci 1990

  1. Blicharz Mariusz
  2. Branecka Justyna
  3. Darmorost Jan
  4. Kozłowski Marek
  5. Kraszewski Mirosław
  6. Kraśniewski Wojciech
  7. Kuczmińska Edyta
  8. Maczyszyn Iwona
  9. Marczuk Sebastian
  10. Moroz Arkadiusz
  11. Skurtys Adam
  12. Szwamber Daniel
  13. Szwamber Wioletta
  14. Śnigórski Robert
  15. Tomczyk Ewa
  16. Zawadzka Katarzyna
  17. Zwierz Sławomir
    • wychowawczyni: Irena Mańkowska

do góry strony


1989

absolwenci 1989

  1. Babij Bogusław
  2. Darmorost Ireneusz
  3. Golędzik Robert
  4. Haber Wojciech
  5. Krauze Daniel
  6. Kuczmiński Krystian
  7. Macieszyn Anna
  8. Marczuk Beata
  9. Milewska Iwona
  10. Nazarewicz Iwona
  11. Rakowska Katarzyna
  12. Rohde Wojciech
  13. Sawicka Wioletta
  14. Sinko Aneta
  15. Szajko Genowefa
  16. Zawadzka Anna
  17. Zawadzki Krzysztof
  18. Ziółkowski Robert
    • wychowawca: Andrzej Kapczyński

do góry strony


1988
  1. Darmorost Tomasz
  2. Golędzik Katarzyna
  3. Kościńska Wioletta
  4. Kruczkowska Marzena
  5. Kruczkowski Jarosław
  6. Kulig Sławomir
  7. Lewko Jadwiga
  8. Lezner Renata
  9. Maczyszyn Wioletta
  10. Marczuk Marzena
  11. Moroz Adam
  12. Narloch Izabella
  13. Nazarewicz Adam
  14. Nazarewicz Jarosław
  15. Nazaruk Adam
  16. Niechciał Wojciech
  17. Nienadowska Anna
  18. Prażmo Katarzyna
  19. Rutkowski Piotr
  20. Sikora Adam
  21. Sinko Grzegorz
  22. Skwarek Agnieszka
  23. Szwamber Ilona
  24. Wangin Iwona
  25. Wiekiera Marek
    • wychowawczyni: Jadwiga Blicharz

do góry strony


1987

absolwenci 1987

  1. Barcikowska Jolanta
  2. Kania Robert
  3. Kasperowicz Jarosław
  4. Kołodziejski Piotr
  5. Kraszewski Piotr
  6. Kraszewski Stanisław
  7. Kraśniewski Grzegorz
  8. Lewandowski Piotr
  9. Lis Ewa
  10. Maczyszyn Katarzyna
  11. Nazarewicz Robert
  12. Proszowski Albert
  13. Sitek Sławomir
  14. Szewc Tadeusz
  15. Szutko Wojciech
  16. Szyszka Iwona
  17. Winiarska Agnieszka
    • wychowawczyni: Violetta Walczak

do góry strony


1986
  1. Blicharz Tomasz
  2. Branecka Edyta
  3. Darmorost Grzegorz
  4. Grzesiak Anna
  5. Grzesiak Grzegorz
  6. Gorgol Jarosław
  7. Kruczkowski Dariusz
  8. Kudryk Mirosław
  9. Maczyszyn Agnieszka
  10. Mazurek Mieczysław
  11. Marczuk Sylwia
  12. Moroz Halina
  13. Niechciał Barbara
  14. Rakowska Jadwiga
  15. Ratyńska Barbara
  16. Sikora Iwona
  17. Strzyżewska Elżbieta
  18. Wadowski Cezary
  19. Watkowski Sławomir
  20. Wiśniewska Grażyna
  21. Wiśniewski Jarosław
    • wychowawczyni: Barbara Kamińska

do góry strony


1985

absolwenci 1985

  1. Bachir Renata
  2. Bachir Zbigniew
  3. Czyżo Iwona
  4. Kania Jolanta
  5. Dudek Elżbieta
  6. Kokoszko Anna
  7. Kościński Bogdan
  8. Kowalski Andrzej
  9. Kuczmińska Izabella
  10. Macieszyn Piotr
  11. Mazurek Jarosław
  12. Proszowski Jarosław
  13. Rakowski Wojciech
  14. Rohde Tomasz
  15. Rutkowski Grzegorz
  16. Sikora Dorota
  17. Szulga Teresa
  18. Szymczuk Alina
  19. Tucki Krzysztof
    • wychowawca: Sylwester Uniejewski

do góry strony


1984

absolwenci 1984

  1. Bachir Anna
  2. Chwesiuk Dariusz
  3. Demczuk Małgorzata
  4. Iwasiej Irena
  5. Kania Marta
  6. Kokoszko Jacek
  7. Kołodziejski Zbigniew
  8. Kraśniewski Jarosław
  9. Mackiewicz Piotr
  10. Nazarewicz Dariusz
  11. Peć Stanisław
  12. Skwarek Andrzej
  13. Skwierczyńska Iwona
  14. Sobolewska Anna
  15. Strzyżewski Piotr
  16. Szałkowska Aniela
  17. Szwamber Piotr
  18. Traczyk Stanisław
  19. Wiekiera Dariusz
  20. Wiśniewski Janusz
  21. Zasowski Leszek
    • wychowawczyni: Irena Ligenza-Ozimek

do góry strony


1983

absolwenci 1983

  1. Grzesiak Małgorzata
  2. Kania Arkadiusz
  3. Kania Grzegorz
  4. Kokoszko Bogdan
  5. Kraszewska Marianna
  6. Król Ewa
  7. Kuczmińska Katarzyna
  8. Maczyszyn Barbara
  9. Nazarewicz Agnieszka
  10. Nazaruk Andrzej
  11. Rakowska Małgorzata
  12. Ryszczuk Iwona
  13. Sitek Małgorzata
  14. Szewc Janina
  15. Szota Sylwester
  16. Szymańska Anna
  17. Trąbicka Beata
  18. Wróblewski Andrzej
  19. Zawadzka Maria
    • wychowawczyni: Irena Ligenza-Ozimek

do góry strony


1982

absolwenci 1982

  1. Czech Agata
  2. Czyżo Wiesława
  3. Haber Jacek
  4. Kirszner Zbigniew
  5. Kowalska Dorota
  6. Kruszewski Andrzej
  7. Kuczmińska Danuta
  8. Kudryk Krystyna
  9. Lip Tomasz
  10. Mackiewicz Elżbieta
  11. Mikulewicz Bożena
  12. Nazarewicz Elżbieta
  13. Pytka Piotr
  14. Ratyński Andrzej
  15. Ryszczuk Krystyna
  16. Sawicka Elżbieta
  17. Sinko Kazimierz
  18. Skucha Marek
  19. Szajko Mikołaj
  20. Szałkowski Grzegorz
  21. Szeppner Bożena
  22. Szulga Grażyna
  23. Szulga Irena
  24. Szymański Piotr
  25. Trąbicka Mariola
  26. Wadowska Anna
  27. Walczak Lucyna
  28. Watkowski Dariusz
  29. Wiekiera Wiesława
    • wychowawczyni: Barbara Kamińska

do góry strony


1981

absolwenci 1981

  1. Branecki Tomasz
  2. Damratowski Roman
  3. Falkowski Zbigniew
  4. Figur Teresa
  5. Darmorost Ewa
  6. Dudek Jan
  7. Grzesiak Janusz
  8. Kościński Józef
  9. Kraśniewska Dorota
  10. Kraszewska Barbara
  11. Krusiński Mirosław
  12. Kruszewski Krzysztof
  13. Lis Anna
  14. Markiewicz Barbara
  15. Nazarewicz Małgorzata
  16. Nazaruk Stanisław
  17. Osiowa Regina
  18. Pawluczuk Halina
  19. Pytka Zbigniew
  20. Rakowska Danuta
  21. Ratyński Adam
  22. Ściślak Krystyna
  23. Sikora Marek
  24. Skwierczyńska Małgorzata
  25. Skwierczyński Waldemar
  26. Skwierczyński Witold
  27. Struzik Jolanta
  28. Szajko Lucyna
  29. Szeppner Tadeusz
  30. Szota Małgorzata
  31. Tucka Jolanta
  32. Wangin Julian
  33. Wangin Krzysztof
  34. Traczyk Regina
    • wychowawca: Ryszard Szczepankiewicz

do góry strony


1980

absolwenci 1980

  1. Artym Andrzej
  2. Bachir Helena
  3. Bachir Krystyna
  4. Chwesiuk Jerzy
  5. Darmorost Andrzej
  6. Grzegorczyk Marek
  7. Haber Beata
  8. Idzikowska Elżbieta
  9. Iwasiej Piotr
  10. Kania Renata
  11. Kokoszko Danuta
  12. Kowalska Joanna
  13. Kraszewska Ewa
  14. Książek Marzena
  15. Kudryk Maria
  16. Lipińska Teresa
  17. Mackiewicz Józef
  18. Macieszyn Dariusz
  19. Markiewicz Zbigniew
  20. Mazurek Zbigniew
  21. Nazarewicz Teresa
  22. Ptak Andrzej
  23. Rakowska Wiesława
  24. Sawicka Wiesława
  25. Sienkiewicz Anna
  26. Sitek Andrzej
  27. Szota Aleksander
  28. Szulga Wincenty
  29. Szymczuk Józef
  30. Tomczyk Anna
  31. Walnik Mieczysław
  32. Watkowska Grażyna
  33. Winiarska Małgorzata
  34. Wróblewski Mirosław
  35. Zasowska Zofia
  36. Żych Kazimierz
    • wychowawca: Ryszard Szczepankiewicz

do góry strony


1979

absolwenci 1979

  1. Bachir Irena
  2. Barcikowski Edward
  3. Bąk Jan
  4. Cywińska Leokadia
  5. Czyżo Bogusława
  6. Czech Kazimierz
  7. Falkowska Krystyna
  8. Gorczewski Krzysztof
  9. Kapuścińska Danuta
  10. Kirschner Mirosława
  11. Krusiński Andrzej
  12. Kujawska Małgorzata
  13. Lewandowski Zbigniew
  14. Lis Elżbieta
  15. Łopuch Zofia
  16. Magnuszewski Paweł
  17. Mikulewicz Grażyna
  18. Macieszyn Renata
  19. Nazarewicz Roman
  20. Pawluczuk Zofia
  21. Ptak Stanisława
  22. Rakowska Zofia
  23. Rutkowski Jan
  24. Ratyńska Małgorzata
  25. Ryszczuk Zbigniew
  26. Skoworotko Tadeusz
  27. Słowińska Bożena
  28. Sumińska Mirosława
  29. Szajko Tamara
  30. Szulga Arkadiusz
  31. Szyba Ewa
  32. Szymczuk Roman
  33. Zasowski Marek
    • wychowawczyni: Teresa Lip

do góry strony


1978

absolwenci 1978

  1. Chwesiuk Helena
  2. Figur Paweł
  3. Florczak Krzysztof
  4. Kapuściński Janusz
  5. Kołakowska Ewa
  6. Kraszewski Ryszard
  7. Król Roman
  8. Kudryk Andrzej
  9. Kudryk Jan
  10. Lewandowski Janusz
  11. Mulart Zbigniew
  12. Nazarewicz Urszula
  13. Nazaruk Zofia
  14. Nienadowska Bożena
  15. Połumackanycz Maria
  16. Rutkowska Danuta
  17. Rutkowska Wiesława
  18. Ryszczuk Alicja
  19. Sawicki Mieczysław
  20. Skwierczyńska Danuta
  21. Struzik Wiesław
  22. Szajko Renata
  23. Szramowska Ewelina
  24. Tomczyk Wiesława
    • wychowawczyni: Bożena Sokalska

do góry strony


1977

absolwenci 1977

  1. Augustyn Danuta
  2. Baranowski Andrzej
  3. Figur Elżbieta
  4. Gajdziel Jadwiga
  5. Gorczewski Janusz
  6. Gródecka Teresa
  7. Kirschner Stanisław
  8. Lewandowski Ryszard
  9. Lip Marek
  10. Mackiewicz Agnieszka
  11. Mackiewicz Grażyna
  12. Mazurek Stanisław
  13. Pawluczuk Roman
  14. Sikora Ewa
  15. Sikora Waldemar
  16. Sitek Marek
  17. Skwierczyńska Krystyna
  18. Sokalska Stanisława
  19. Sokalski Krzysztof
  20. Szulga Zofia
  21. Szwamber Leszek
  22. Ślęzak Joanna
    • wychowawca: Roman Rzoska

do góry strony


1976

absolwenci 1976

  1. Alaszkiewicz Barbara
  2. Augustyn Elżbieta
  3. Buńko Maria
  4. Cieplińska Halina
  5. Falkowska Danuta
  6. Falkowski Andrzej
  7. Grzegorczyk Teresa
  8. Iwasiej Jarosław
  9. Kraszewska Grażyna
  10. Kraśniwski Krzysztof
  11. Lewandowski Kazimierz
  12. Markiewicz Grażyna
  13. Markowska Teresa
  14. Nienadowska Danuta
  15. Osiowa Elżbieta
  16. Przybysz Elżbieta
  17. Rutkowska Anna
  18. Ryszczuk Ewa
  19. Sawicki Krzysztof
  20. Sikora Leszek
  21. Sikora Urszula
  22. Sitek Teresa
  23. Słowińska Longina
  24. Sokalski Roman
  25. Szwamber Andrzej
  26. Trzaska Wiesław
  27. Wangin Lech
  28. Zasowski Ryszard
  29. Żurek Krzysztof
    • wychowawczyni: Krystyna Rzoska

do góry strony


1975
  1. Baranowski Jan
  2. Barcikowska Józefa
  3. Bocul Maria
  4. Chwesiuk Krystyna
  5. Giza Piotr
  6. Jas Zbigniew
  7. Król Józef
  8. Mackiewicz Lech
  9. Mackiewicz Stanisław
  10. Mazurek Jan
  11. Nazarewicz Józefa
  12. Nazaruk Jan
  13. Połumackanycz Jan
  14. Rutkowski Józef
  15. Sikora Celina
  16. Skoworodko Edward
  17. Słowiński Krzysztof
  18. Sokalska Irena
  19. Solka Teresa
  20. Struzik Mirosław
  21. Sumińska Bożena
  22. Szwamber Jerzy
  23. Szulga Antoni
  24. Ściślak Wiesława
  25. Tabaka Stanisław
  26. Wangin Halina
  27. Wangin Helena
    • wychowawczyni: Stanisława Butkiewicz

do góry strony


1974
  1. Augustyn Zbigniew
  2. Chwesiuk Mirosław
  3. Demczuk Lilianna
  4. Dudek Bolesław
  5. Frątczak Mariusz
  6. Gajdziel Teresa
  7. Gajdzis Czesław
  8. Gródecki Józef
  9. Grzegorczyk Ryszard
  10. Lewandowski Jan
  11. Mazurek Teresa
  12. Nazaruk Marian
  13. Niechciał Ewa
  14. Nienadowska Elżbieta
  15. Osiowy Stanisław
  16. Skwierczyński Sławomir
  17. Sokalski Stanisław
  18. Struzik Anna
  19. Szota Dorota
  20. Szyba Ryszard
  21. Szponikowska Halina
  22. Zasowski Krzysztof
    • wychowawca: Roman Rzoska

do góry strony


1973
  1. Baranowska Danuta
  2. Dudek Teresa
  3. Demczuk Józef
  4. Figur Ewa
  5. Iwasiej Stefania
  6. Kaplarczyk Sabina
  7. Krauze Justyna
  8. Król Bogdan
  9. Magnuszewska Grażyna
  10. Pietraszkiewicz Teresa
  11. Pleszko Maria
  12. Połumackanycz Irena
  13. Sawicki Tadeusz
  14. Sokalska Henryka
  15. Sokalski Edward
  16. Struzik Maria
  17. Szulga Jan
  18. Szwamber Elżbieta
  19. Ściślak Bożena
  20. Trzaska Stanisław
  21. Wangin Zofia
    • wychowawczyni: Halina Kołakowska

do góry strony


1972

absolwenci 1972

  1. Bąk Władysław
  2. Bocul Jan
  3. Kolago Franciszek
  4. Kułyk Roman
  5. Nazarewicz Kazimierz
  6. Nazaruk Genowefa
  7. Pawłowska Jadwiga
  8. Rutkowska Janina
  9. Sokalska Romana
  10. Solka Hanna
  11. Sikora Janina
  12. Tabaka Stanisław
  13. Wangin Jerzy
  14. Wangin Jan
    • wychowawczyni: Halina Kołakowska

do góry strony


1971
  1. Baranowski Tadeusz
  2. Buńko Jan
  3. Denis Antoni
  4. Dębski Stefan
  5. Figur Krystyna
  6. Grudecka Jadwiga
  7. Jankowski Edward
  8. Kaczmarczyk Bożena
  9. Kopron Halina
  10. Mackiewicz Mirosław
  11. Maćkowiak Henryk
  12. Okraska Halina
  13. Ryszczuk Grażyna
  14. Sokalska Elżbieta
  15. Sokalska Mirosława
  16. Struzik Elżbieta
  17. Szyba Zbigniew
  18. Trzaska Michał
  19. Wójcik Michał
    • wychowawca: Roman Rzoska

do góry strony


1970
  1. Dadio Maria
  2. Damratowski Paweł
  3. Frątczak Bogusława
  4. Gajdel Maria
  5. Głąb Zdzisław
  6. Iwaszkiewicz Stanisław
  7. Jargiło Edward
  8. Jargiło Marian
  9. Kolago Urszula
  10. Mulart Jerzy
  11. Nazarewicz Mieczysław
  12. Nazarewicz Zygmunt
  13. Nazaruk Janina
  14. Runiewicz Stanisław
  15. Rutkowska Maria
  16. Ryszczuk Kazimierz
  17. Skwierczyńska Teresa
  18. Sokalski Jan
  19. Sokalski Mirosław
  20. Struzik Jan
  21. Szramowski Józef
  22. Szulga Mikołaj
  23. Szwamber Bogumiła
  24. Wac Jadwiga
  25. Wangin Barbara
  26. Wójcik Jan
    • wychowawca: Roman Rzoska

do góry strony


1969

absolwenci 1969

  1. Baranowska Krystyna
  2. Bąk Edmund
  3. Bocul Józef
  4. Demczuk Danuta
  5. Dębska Grażyna
  6. Fil Irena
  7. Gajdzis Romuald
  8. Kania Jan
  9. Kuchta Roman
  10. Łopuch Stefania
  11. Mackiewicz Wanda
  12. Magnuszewski Andrzej
  13. Melka Helena
  14. Nazarewicz Stanisław
  15. Przybysz Ryszard
  16. Pawłowski Ryszard
  17. Sikora Kazimierz
  18. Sokalska Jadwiga
  19. Sokalska Teresa
  20. Sokalski Stefan
  21. Szramowska Henryka
  22. Szulga Janina
  23. Szutko Jan
  24. Szwamber Jakub
  25. Trzaska Zbigniew
  26. Tabaka Bogusław
  27. Wac Jan
  28. Wójcik Stanisława
  29. Żurek Jerzy
    • wychowawczyni: Krystyna Kuklińska

do góry strony


1968
  1. Cywińska Maria
  2. Demczuk Edward
  3. Fujara Elżbieta
  4. Głąb Danuta
  5. Jargiło Jerzy
  6. Krauze Zbigniew
  7. Nazarewicz Jan
  8. Markowska Regina
  9. Parafianowicz Lech
  10. Pawłowski Zbigniew
  11. Pleszko Danuta
  12. Sikora Maria
  13. Skorupska Grażyna
  14. Sokalska Irena
  15. Sucharzewska Danuta
  16. Szwamber Barbara
  17. Szyba Bożena
  18. Wangin Jadwiga
  19. Zasuwa Jerzy
    • wychowawca: Józef Kukliński

do góry strony


1967
  1. Augustyn Jerzy
  2. Bąk Barbara
  3. Baranowski Brunon
  4. Fil Roman
  5. Gajdzis Halina
  6. Krupiński Zbigniew
  7. Majzner Krzysztof
  8. Nazarewicz Teresa
  9. Niechciał Maria
  10. Pietraszkiewicz Lidia
  11. Ryszczuk Henryk
  12. Szota Jerzy
  13. Wójcik Tadeusz
  14. Zduniak Danuta
  15. Żurek Stanisława
    • wychowawczyni: Halina Kołakowska

do góry strony


1966
  1. Bąk Irena
  2. Jarocka Aleksandra
  3. Jargiło Teresa
  4. Kania Jerzy
  5. Piotrowski Jerzy
  6. Sikora Barbara
  7. Wac Maria
    • wychowawca: Józef Kulik

do góry strony


1965
  1. Chwesiuk Józef
  2. Demczuk Helena
  3. Denis Roman
  4. Dudek Łucjan
  5. Figur Joachim
  6. Frątczak Andrzej
  7. Głąb Adam
  8. Kania Danuta
  9. Kukliński Kazimierz
  10. Kopron Maria
  11. Krzyżanowska Mieczysława
  12. Mackiewicz Teresa
  13. Nazarewicz Józef
  14. Rutkowski Leszek
  15. Sikora Stanisław
  16. Sokalska Czesława
  17. Szulga Michał
  18. Szutko Krystyna
  19. Szwamber Zbigniew
  20. Szyba Elżbieta
  21. Tabaka Maria
  22. Typa Józef
    • wychowawczyni: Sabina Zaręba

do góry strony


1964
  1. Giza Krystyna
  2. Krauze Elżbieta
  3. Kulpa Krystyna
  4. Niechciał Tadeusz
  5. Pawłowska Grażyna
  6. Struzik Maria
  7. Sucharzewski Henryk
  8. Szota Daniel
  9. Szota Józef
  10. Szramowski Marian
  11. Szwamber Zuzanna
  12. Wasiak Teresa
  13. Wasiewicz Stanisław
    • wychowawczyni: Sabina Zaręba

do góry strony


1963
  1. Bąk Henryka
  2. Demczuk Krystyna
  3. Demczuk Mieczysław
  4. Dudek Krystyna
  5. Jarocki Janusz
  6. Kopron Wanda
  7. Kudryk Irena
  8. Miciuk Stanisław
  9. Mulart Stanisław
  10. Nazarewicz Eugeniusz
  11. Nazarewicz Jadwiga
  12. Nazarewicz Stanisław
  13. Pawluczuk Edward
  14. Semeniuk Anna
  15. Szramowski Krzysztof
  16. Tabaka Danuta
  17. Tucka Eugenia
  18. Wangin Ryszard
  19. Żurek Bogusław
    • wychowawca: Józef Kulik

do góry strony


1962
  1. Baliński Jan
  2. Głąb Stanisław
  3. Gajdzis Wiesława
  4. Jóśko Genowefa
  5. Kania Barbara
  6. Kania Zofia
  7. Łucyn Wiesława
  8. Najdychor Helena
  9. Sokalska Genowefa
  10. Winiarska Irena
  11. Winiarski Zbigniew
  12. Szwamber Wiesław
    • wychowawca: Józef Kulik

do góry strony


1961

absolwenci 1961

  1. Daniłowicz Stanisław
  2. Denis Helena
  3. Gajdzis Józef
  4. Kmiecik Kazimiera
  5. Kuklińska Krystyna
  6. Marszeniuk Franciszka
  7. Niedzielski Wacław
  8. Pietkun Helena
  9. Pleszko Anna
  10. Rojek Jerzy
  11. Sokalski Michał
  12. Szwed Ewa
  13. Tucka Stefania
    • wychowawczyni: Urszula Wysocka

do góry strony


1960
  1. Kania Józef
  2. Miciuk Józef
  3. Nazarewicz Magdalena
  4. Nazarewicz Wiesław
  5. Niechciał Stanisława
  6. Rojek Urszula
  7. Szota Marian
  8. Tucki Leon
    • wychowawca: Józef Kukliński

do góry strony


1959
  1. Darmorost Wiktor
  2. Jarocki Stanisław
  3. Kmiecik Janina
  4. Kołtuniak Kazimierz
  5. Kulik Stefania
  6. Najdychor Julianna
  7. Nazarewicz Henryk
  8. Pleszko Stanisław
  9. Pradzioch Teresa
  10. Wasiewicz Olga
  11. Wysocka Danuta
    • wychowawca: Józef Kukliński

do góry strony


1958
  1. Dudzic Irena
  2. Fujara Emilia
  3. Fiołek Władysława
  4. Kasprzyk Janina
  5. Luczek Józef
  6. Olechowa Maria
  7. Puwalska Elżbieta
  8. Wasiak Stefania
  9. Wawryszuk Józef
    • wychowawca: Jerzy Gardziński(?), Józef Bardoński(?)

do góry strony


1957
  1. Kania Stanisława
  2. Łucyn Łucjan
  3. Markowski Tadeusz
  4. Niechciał Alicja
  5. Szota Zbigniew
  6. Wasiewicz Tadeusz
    • wychowawczyni: Józefa Rutkowska

do góry strony


1956
  1. Dowgiałło Teresa
  2. Chwesiuk Walentyna
  3. Jarocka Izabela
  4. Jarocka Zuzanna
  5. Kokoszka Jan
  6. Kołtuniak Leokadia
  7. Miciuk Janina
  8. Pardela Mieczysława
  9. Siembida Janina
  10. Struzik Zdzisław
  11. Szota Jan
  12. Wawryszuk Stanisław
    • wychowawca: Józef Kukliński

do góry strony


1955
  1. Darmorost Janina
  2. Fiołek Mieczysław
  3. Kania Henryk
  4. Kasprzyk Anastazja
  5. Kokoszko Jan
  6. Kudryk Helena
  7. Melka Marianna
  8. Paterek Teresa
  9. Sikora Henryka
  10. Sokalska Stefania
  11. Wysocka Sabina
  12. Zuryło Jan
    • wychowawca: Józef Pielak

do góry strony


1954
  1. Bąk Marian
  2. Daniłowicz Helena
  3. Fujara Anna
  4. Jóśko Stefania
  5. Kmiecik Irena
  6. Maćkiewicz Józef
  7. Mlynarska Zofia
  8. Struzik Alina
  9. Tucka Anizja
  10. Tykałowicz Irena
  11. Wangin Danuta
  12. Wysocki Józef
    • wychowawczyni: Maria Mejgier

do góry strony


1953
  1. Darmorost Emilian
  2. Hryciuk Konstanty
  3. Kulpa Janina
  4. Opęchowski Tadeusz
  5. Młynarski Józef
    • wychowawczyni: Maria Mejgier

do góry strony


1952
  1. Fiołek Zofia
  2. Jarocka Józefa
  3. Sikora Henryk
  4. Sikora Stanisław
  5. Stryjek Stanisław
  6. Trzaska Maria
  7. Wangin Wanda
  8. Wasiewicz Michał
    • wychowawca: Bronisław Strzyżewski

do góry strony


1951
  1. Dudzic Leon
  2. Kokoszka Maria
  3. Mazurek Czesława
  4. Mazurek Jan
  5. Maćkiewicz Maria
  6. Puwalski Henryk
  7. Sikora Maria
  8. Tabor Halina
    • wychowawca: Bronisław Strzyżewski

do góry strony


W latach 1946 – 1950 w naszej Szkole nie było absolwentów. Był to czas organizowania Szkoły, w klasach uczyły się dzieci z różnych roczników; czas dużego powojennego ruchu migracyjnego, czas systematyzowania procesu nauczania.
Wiele o tych czasach mówi wpis w dzienniku lekcyjnym roku szkolnego 1946/47: „Od 8 marca do 2 kwietnia 1947 r. nauka odbyła się bez ścisłego programu, ponieważ dzieci jeszcze prawie wcale nie chodziły do szkoły. Przyzwyczajano je do porządku szkolnego i czystości drogą różnych pogadanek.”


1932

Uczniowie naszej Szkoły w 1932 roku

Zdjęcie oraz zgodę na jego opublikowanie na tej stronie, otrzymano 14 września 2010 r. od córki Pauli Siebert, uczennicy naszej Szkoły (na zdjęciu oznaczona numerem 29). Pani ta tego dnia odwiedziła rodzinne strony swojej Mamy.
Na zdjęciu są nie tylko absolwenci rocznika 1932, lecz wszyscy uczniowie uczęszczający w tym roku do naszej Szkoły.
Być może niektórzy będą się zastanawiać dlaczego w ogóle te zdjęcie zostało tu zamieszczone? Po namyśle dojdą do wniosku, że właśnie w tym miejscu warto było te zdjęcie umieścić.

  1. Herta Dombrowski
  2. Trude Jarzembeck
  3. Eva Fritz
  4. Grete Teichert
  5. Trude Taubhorn
  6. Trude Reiter
  7. Käte Rochel
  8. Hedwig Siebert
  9. Martha Santowski
  10. Lotte Braun
  11. Lotte Santowski
  12. Grete Sommerfeld
  13. Lene Krebs
  14. Emma Santowski
  15. Lieschen Ziemske
  16. Hilde Gollschewski
  17. Lotte Krekel
  18. Erna Hahn
  19. Lehrer Hinz
  20. Erna Hermann
  21. Lehrerin Krause
  22. Lotte Schwarzbeck
  23. Gerda Jarzembeck
  24. Berta Klein
  25. Käthe Grunwald
  26. Gertrud Soth
  27. Liesbeth Schulze
  28. Sabine Kling
  29. Paula Siebert
  30. Ursel Tietz
  31. Emma Kienapfel
  32. Grete Spitzlei
  1. Erna Schimmelpfennig
  2. Hedwig Ebert
  3. Erna Dombrowski
  4. Martha Gehrmann
  5. Lehrer Hermel
  6. Gertrud Fröschke
  7. Erna Braun
  8. Lehrer Krabbe
  9. Käthe Hempf
  10. Erna Bräuer
  11. Hermann Tau
  12. Fritz Morgenstern
  13.       Ruske
  14. Ernst Gehrmann
  15. Otto Klein
  16. Ernst Goldschmid
  17. Hermann Kriehn
  18. Franz Santowski
  19. Fritz Marschall
  20.       Zinser
  21. Heinz Seifert
  22. Hans Santowski
  23. Ernst Marschall
  24.       Barke
  25. Kurt Kasimir
  26. Fritz Santowski
  27. Emma Santowski
  28. Lotte Kater
  29. Emma Mull
  30. Adelheid Neubert
  31. Gitta Richter
  32. Anna Täschner
  1. Renate Rienkowsky
  2. Lieselotte Sommerfeld
  3.       Mahler
  4. Grete Santowski
  5. Hilde Klein
  6. Hilde Timm
  7. Dora Pinz
  8. Grete Weirauch
  9. Hilde Neubert
  10.       Ziemske
  11. Ernst Santowski
  12. Dieter Dreyer
  13. Erich Kater
  14. Franz Fichtenau
  15.  
  16. Karl Böhm
  17. Rudolf Barke
  18. Kurt Janzen
  19.       Gehrmann
  20.       Rimkus
  21.       Gerlach
  22.       Mull
  23. Heinz Hohrmann
  24.       Hinz
  25.       Grunwald
  26. Wilhelm Klein
  27. Hans Hardt
  28. Bruno Brauer
  29. Bruno Borowski
  30.       Soth
  31.       Krebs

 

do góry strony

Strona napisana przez Wincentego Szulgę.
Copyright © 2009 – 2017 Szkoła Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bągarcie.